Kontakt
+48 537-846-333

O firmie

Jesteśmy biurem rachunkowym, które poprowadzi księgowość: dokładnie, sumiennie, w oparciu o obowiązujące przepisy podatkowe. Cechuje nas elastyczność  w realizowaniu usług księgowych oraz w podejściu do obsługi Klienta, który jest dla nas jak pracodawca. To Klient wybiera sposób kontaktu i model współpracy z naszym biurem. Zapewniamy profesjonalną obsługę  różnej wielkości podmiotów o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż. Firma zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych, a także posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Obsługa prowadzona jest przez pracowników posiadanych certyfikat MF na usługowe prowadzenie ksiąg i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu KPIR, ksiąg handlowych, sporządzania deklaracji, zeznań rocznych, bilansów, sprawozdań finansowych, także tych  podlegających badaniu przez biegłych rewidentów, a także obsługi kadrowo- płacowej. Nie obca jest nam sprawozdawczość GUS, NBP, a także system statystyki handlu towarami pomiędzy państwami członkowskimi Unii Europejskiej INTRASTAT.

Biuro współpracuje z biegłym rewidentem, a także z Kancelarią Podatkową w zakresie doradztwa podatkowego.

Proponujemy Państwu świadczenie usług w tradycyjny sposób, a także on-line z wykorzystaniem programu Comarch Optima. Istnieje również możliwość pracy zdalnej na programie Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura i podjęcia współpracy.